Doplňkové služby

Zobrazit

Masáže

Zobrazit

Přehled kulturních akcí

Zobrazit

Atrakce v okolí

Připravili jsme pro Vás několik tipů na výlety, protože zdejší okolí nabízí nepřebernou škálu aktivit pro příjemné strávení volného času nebo Vaší dovolené.


Na své si tak přijdou obdivovatelé přírody, kteří mohou zavítat na jednu z rozhleden a kochat se zdejší krajinou vinohradů, luk a polí.

Nadšenci do historie ocení návštěvu krásného Lednicko-valtického areálu, který je součástí světového a kulturního dědictví UNESCO nebo některého ze zdejších zámků či muzeí.

Milovníci vína, folkloru a tradic si mohou udělat příjemnou procházku do malebného areálu vinných sklepů v přilehlé obci Čejč, za prohlídku rozhodně stojí Templářské sklepy v Čejkovicích, jejichž historie sahá až do 13. století nebo je možné navštívit některou z pravidelných tradičních vinařských akcí v Hovoranech nebo okolí.

Příznivci cyklistiky a turistiky jistě využijí hustou síť vinařských stezek a cyklotras, z nichž jedna vede přímo kolem penzionu.

Nezapomněli jsme ani na rodiny s dětmi, kterým doporučujeme výlet do nedaleké Zoo, 3D Bludiště, lanového parku a pro odvážnější také do paintballového parku 

Jste-li vyznavači zdravého životního stylu, bioproduktů a milovníky kvalitního čaje nebo kávy, pak zamiřte do bylinkového ráje Sonnentor na exkurzi ve výrobě čajů, projděte se po bylinkové zahradě nebo vystupte na Vyhlídku na výsluní.

Věříme, že z uvedených tipů si vybere každý, proto neváhejte a rezervujte si ubytování pro Vaši dovolenou v srdci Slovácka.